k2FtbBdWr1

На Львівщині вшанували учасників бойових дій на території інших держав

Сьогодні, 15 лютого, в області відбулись заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Участь у заходах взяв заступник голови Львівської облдержадміністрації Іван Собко.  

Громадськість та представники влади долучилися до Божественної Літургії у військовому Храмі Стрітення Господнього УГКЦ. Окрім того, присутні поклали квіти до пам’ятного знаку «Громадянам Львівщини, полеглим в Афганістані в 1979-1989 рр» та до пам’ятника «Воїнам, що віддали свої життя за Україну».

«Війна – це найгірше, що може бути. Війна призводить до втрат, страждань і болю. Проте ми, українці, ніколи ні на кого не нападали. Ми завжди боронили, боронимо і будемо боронити своє. І ніколи нікому свого не віддамо!

Наші громадяни захищали рідну Батьківщину і брали безпосередню участь у бойових в інших країнах – задля миру у всьому світі, а не тільки на своїй землі.

Низький уклін вам, тим, хто гідно виконував і виконує свій військовий обов’язок, тим, хто продовжує активну громадську діяльність, підтримує ветеранів та провадить патріотичне виховання молоді»,-  зазначив Іван Собко.

Окрім того, з нагоди 33-ї річниці виведення військ з Афганістану і Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав Іван Собко вручив подяки та почесні грамоти від голови Львівської ОДА членам Львівської обласної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів).

За багаторічну активну громадську діяльність, за вагомий особистий внесок у розвиток ветеранського руху, патріотичне виховання молоді нагородили почесними грамотами:

  • Василя Бенюка – голову Пустомитівської районної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
  • Олександра Макарчука – члена Львівської обласної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), полковнику Збройних Сил України в запасі

Вручили подяки:

  • Олександру Кіцілінському – голові Жовківської районної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
  • Анатолію Рудюку – заступникові голови Шевченківської районної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)
  • Зеновію Змислому – членові Львівської обласної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів).

Довідково:

Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав відзначають в Україні з 2004 року. Цей день в історії також відомий, як День закінчення збройної інтервенції до Афганістану, яку оголосили у 1989 році.

Spread the love