k2FtbBdWr1

Мешканців Львівщини запрошують долучитися до цікавого проєкту

_1633442132_613x321_3_0_nw

Центр демократії та верховенства права в межах всеукраїнського проєкту «100 вчинків відповідальних громадян» відкриває реєстрацію на серію онлайн-заходів для представників Львівської області.

Найближчий захід відбудеться онлайн 11 жовтня з 15:00 до 17:00. Для участі потрібно заповнити форму за посиланням.

Проєкт «100 вчинків відповідальних громадян» – це довгостроковий проєкт, що має на меті сформувати всеукраїнську спільноту відповідальних громадян, підвищити рівень відповідальності суспільства в Україні, створивши список зі 100 вчинків відповідальних громадян.

Учасники та учасниці у своєму місті створюватимуть список відповідальних вчинків, котрі позитивно впливають як на власне життя, так і на життя родини, громади, держави. Ці списки з 20 міст в подальшому стануть основою для об’єднаного загальноукраїнського списку, з якого шляхом голосування буде обрано топ-100 вчинків. Разом з медійним партнером The Ukrainians буде створено 10 яскравих відеоісторій та інтерв’ю про приклади відповідальних вчинків громадян нашої країни, щоб надихнути інших поширювати культуру відповідальності.

Для кожного з 20 міст передбачено дві фасилітовані сесії онлайн (групові заняття, під час якого учасники та учасниці разом генерують ідеї): перша для формування переліку вчинків, а друга – щоб узгодити спільне розуміння їх змісту. Також на заходах учасники зможуть познайомитись з однодумцями та стати частиною спільноти відповідальних громадян.

Мета проєкту – залучити якомога більше відповідальних громадян будь-якої професії, віку чи статі – студентів, підприємців, ІТ-спеціалістів та митців, вчителів, лікарів, держслужбовців чи депутатів місцевих рад. Для продуктивної роботи на кожну подію буде відібрано до 25 учасників.

Якщо виникнуть питання, пишіть на пошту ua100actions@gmail.com

Довідково:

Проєкт «100 вчинків відповідальних громадян» виконує Центр демократії та верховенства права у партнерстві з Національним Демократичним Інститутом (НДІ), в рамках програми «Відповідальна та підзвітна політика в Україні» (U-RAP), за фінансової підтримки Агентства США з Міжнародного розвитку (USAID).

Ще більше новин:

Нове приймальне відділення відкрили у Стрийській центральній районній лікарні
1 загиблий та 3 травмовані: стан аварійності на дорогах області за минулу добу
Усі санаторії працюють, 70% населення повністю вакциноване: результати проєкту масової вакцинації у ...
Десятки стартаперів презентують власні ідеї на ювілейному Міжнародному економічному форумі
14 інноваційних проєктів змагатимуться за перемогу в межах пілотної обласної програми
Мешканців Львівщини запрошують на виставу за участі молоді з інвалідністю