k2FtbBdWr1

Форум ветеранок зібрав понад сім десятків учасниць з усієї України

Сьогодні, 12 червня, у «Будинку воїна» розпочався Форум ветеранок. Захід у Львові організовують вже вдруге.

Це Всеукраїнський захід, який цьогоріч зібрав 70 учасниць з різних куточків України, а також представників духовенства, обласної та міської влади.

Організатор форуму – «Перший жіночий ветеранський простір «Рехаб». Цьогорічне гасло заходу – «Здоров’я. Безпека. Комфорт».

До присутніх з вітальним словом звернувся заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Віталій Загайний.

«Такі заходи є дуже потрібними, адже згуртовують жінок, які захищали нашу Батьківщину, а тепер повертаються з війни та прагнуть жити звичним життям. І така допомога у вирішенні проблем з самореалізацією, питаннями у сфері жіночого здоров’я – необхідна та корисна», – зазначив він.

Окрім цього, Віталій Загайний висловив бажання доєднатися до наступного форуму як тренер, та наголосив, що обласна державна адміністрація й надалі всіляко підтримуватиме та допомагатиме у проведенні подібних заходів.

В межах Форуму на учасниць чекає насичена програма, зокрема, тематичні бесіди про жіноче здоров’я, самозахист у мирному житті, жіночий комфорт тощо. Крім того, обговорять такі важливі теми як психологічна реабілітація та реалізація після війни.

Додамо, що «Перший жіночий ветеранський простір «Рехаб» спеціалізується на допомозі ветеранкам війни, особливо у питаннях гінекології, репродуктології та психологічної реабілітації. Від початку діяльності організації, а це менш як два роки, допомогу отримали понад 60 учасниць російсько-української війни та понад 70 волонтерок.