“Ми побачили великий запит людей на Центри життєстійкості. Для них такі простори стали місцями сили та опори. А для громад – осередками, які формують культуру турботи про ментальне здоров’я. А ще – середовищем для розвитку батьківських компетентностей і укріплення родинних стосунків”, – зазначає Міністерка соціальної політики України Оксана Жолнович.

Наразі до проєкту долучилися близько 190 громад з 22 областей. 162 Центри життєстійкості вже відкрилися і надають послуги.

У цих просторах фахівці допомагають людям долати стрес та інші психологічні виклики, навчають кожного відновлюватися після травматичних подій і повертатися до активного життя, включатися у ініціативи своєї громади через волонтерські активності.

Кожна громада може подати свою заявку на участь у проєкті. Головна умова – виділити та утримувати приміщення.

Відбір триватиме з 18 по 27 вересня 2024 року (до 23:59).

Подати заявку потрібно за адресою: info@mlsp.gov.ua з копією на vidbirgromadi@gmail.com.

Деталі на нашому сайті: https://www.msp.gov.ua/news/23978.html

Проєкт реалізується Міністерством соціальної політики і є складовою Всеукраїнської програми ментального здоров’я Ти як? Першої леді Олена Зеленська.