У Раві-Руській відкрився Центр надання адмінпослуг

Сьогодні, 15 червня, у Раві-Руській відбулося відкриття Центру надання адміністративних послуг.
Привітати громаду з відкриттям ЦНАП завітали заступник голови Львівської облдержадміністрації Олександр Кулепін, голова Львівської райдержадміністрації Христина Замула.

ЦНАП надає 25 тисячам мешканців громади 182 послуги, включно з найнеобхіднішими: соціальні, земельні, реєстрація місця проживання, бізнесу та нерухомості. Однак, перелік послуг постійно зростає. Невдовзі запрацює станція з оформлення та видачі закордонних паспортів.
За підтримки «Програми U-LEAD з Європою» закуплено сучасне обладнання та меблі, а також проведено навчання спеціалістів. За кошти громади проведено ремонтно-будівельні роботи вартістю 465 тис. грн., а також придбано робочу станцію для оформлення та видачі паспортів вартістю 258 тис. грн.
Доступ до адміністративних послуг у сучасному та прозорому форматі сприятимуть розширенню можливостей мешканців та процвітання громади.