Міністр соціальної політики відвідала відкритий у центрі надання соціальних послуг Простір дитячого та підліткового розвитку у м. Рудки

У межах робочого візиту до Львівської області Міністр соціальної політики Марина Лазебна відвідала відкритий у Центрі надання соціальних послуг Простір дитячого та підліткового розвитку у м. Рудки.

Упродовж 2020 року в області тривала навчально-ґрантова програма «Громада для сім’ї: створення соціальних послуг в ОТГ» для 6 громад Львівської області.

Метою програми є забезпечення громади інструментами, що необхідні при створенні конкретної соціальної послуги для мешканців громади (сімей, дітей, літніх людей).

Програма передбачала сім навчальних модулів для ініціативної групи представників державного і недержавного сектору ОТГ протягом 6 місяців, у рамках якого учасники:

– пройшли тренінги у сфері соціального захисту та розвитку соціальних послуг;

– отримали консультаційну підтримку у розвитку конкретної соціальної послуги, якої громаді не вистачає;

– розробили проект створення конкретної соціальної послуги та взяли участь у конкурсі проектних заявок на отримання гранту до 100 тисяч гривень на втілення ідеї.

Однією з громад-переможців стала Рудківська ОТГ з проектом «Простір дитячого та підліткового розвитку», що передбачає створення простору для всебічного та гармонійного розвитку дітей та підлітків з сімей, які опинились у складних життєвих обставинах та дітей з інвалідністю, їх соціальної адаптації, інтеграції та реінтеграції.