Максим Козицький відзначив подяками сестер Музичук за високі спортивні досягнення на світовій арені

Cьогодні під час сесії Львівської обласної ради голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький відзначив подяками та цінними подарунками Заслужених майстрів спорту України, чемпіонок світу  з шахів серед жінок Марію та Анну Музичук.

Подяки шахісткам оголосили за багаторічну сумлінну працю у галузі фізичної культури та спорту. високу  професійну майстерність, вагомий особистий внесок у підвищенні авторитету України на світовій арені.

«Анна і Марія Музичук є гордістю Львівщини та України. Пам’ятайте, що ми завжди за вас вболіваємо і пишаємося Вами. Зичу надалі нових спортивних здобутків», – прокоментував очільник області.

Нагадаємо, цього року з нагоди 30-річниці Незалежності України на Львівщині заснували нові спортивні змагання – Всеукраїнський шаховий турнір «Кубок сестер Музичук».