Міст на дорозі Мшанець – Стрілки відремонтують за 16 млн гривень

_1634129061_613x322_3_0

Дорожники проводять роботи з влаштування бурозаливних свай на будівництві мосту на ділянці автомобільної дороги С141704 Мшанець – Стрілки. Цей міст пошкодила повінь у 2008 році.

“Рух цим мостом перекритий. Після повені та пошкодження поруч збудовали тимчасовий міст, який слугує основним проїздом до сьогодні та перебуває в аварійному стані. З того часу жодних робіт з відновлення мосту не проводилося. Минулого року департамент дорожнього господарства розпочав роботу з виготовлення проєктно-кошторисної документації на капітальний ремонт зруйнованого мосту. Цього року провели процедуру закупівлі та передбачили кошти в державному дорожньому фонді для початку робіт у сумі майже 8,5 млн гривень. Загальна кошторисна вартість цього об’єкту становить 16,4 млн гривень”, – зазначив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.

Ремонт моста планують завершити наступного року.

Львівщина готується до проведення теренової гри «Сокіл» («Джура»)
До уваги громадськості: дайджест актуальних можливостей залучення коштів МТД у червні
Хендбайком від Карпат до Маріуполя: на Львівщині стартував об'єднавчий пробіг ветерана АТО/ООС Сергі...
На Львівщині зафіксували 101 новий випадок захворювання на коронавірус. Госпіталізували – 17 осіб