k2FtbBdWr1

1,5 млн грн отримали в цьому році суб’єкти малого бізнесу у межах Програми підвищення конкурентоспроможності області

_1634113933_613x321_3_0_nw

У поточному році у межах Програми підвищення конкурентоспроможності області на погашення відсотків за надані кредити для суб’єктів малого бізнесу передбачили 2 млн грн, з них вже профінансували 1,463 млн грн (73,15%).

Про це повідомив перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Андрій Годик.

«Упродовж 2016 – 2020 років з обласного бюджету на цю мету виділили 9,752 млн грн суб’єктам малого бізнесу, які працюють у сфері деревообробної, харчопереробної та легкої промисловості, виготовлення меблів, а також учасникам Операції Об’єднаних сил. За період реалізації Програми кошти обласного бюджету спрямовували на відшкодування відсотків за надані 102 кредити малому бізнесу та підтримку підприємницької ініціативи 11 учасників ООС», – зазначив Андрій Годик.

Цьогоріч Програма визначає майже десяток пріоритетних завдань щодо інвестиційного розвитку, підтримки малого та середнього бізнесу, інноваційного розвитку, інституціональної та аналітичної підтримки регіональної політики.

Її завданням є забезпечення високого рівня економічного розвитку та конкурентоспроможності Львівської області.

Серед завдань, які передбачають підтримку бізнесу, насамперед – здешевлення кредитів для представників малого бізнесу Львівської області, підтримка підприємницької ініціативи учасників АТО (ООС), додаткове відшкодування відсотків за кредитами отриманих за державною програмою «Доступні кредити 5-7-9», а також надання інноваційних, маркетингових ваучерів та ваучерів на консалтингові послуги.

Програма передбачає і підтримку підприємницької ініціативи учасників АТО (ООС). Тут підприємці, які мають статус учасника АТО, можуть отримати компенсацію частини відсотків за кредитами, а також разову грошову виплату на реалізацію стартап-проєкту на придбання устаткування, обладнання, інших засобів виробничого призначення.

Ще більше новин:

Попередити населення не пізніше ніж за дві доби: вимоги щодо обробки поля пестицидами та агрохімікат...
В області затвердили регіональне замовлення на підготовку кадрів
На Львівщині зафіксували 42 нових випадки захворювання на коронавірус
На території парку «Знесіння» для дітей-сиріт провели історико-екологічний квест
Добросинсько-Магерівська громада визначила пріоритети розвитку
12 автобусів «Школярик» передали відділам освіти громад Львівщини