k2FtbBdWr1

Міст, що впав на Львівщині, розібрали за добу і готуються до «Великого будівництва» нового – Кубраков

_1620283458_613x321_3_0_nw

На місці руйнування мосту на дорозі Н-17 у Львівській області впродовж доби були розібрані залишки конструкції і вже розпочато підготовчі роботи з будівництва нового мосту, який буде зводитися за програмою Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво». Про це у Facebook повідомив голова Укравтодору Олександр Кубраков.

Міст через річку Західний Буг, як і більшість мостів в Україні, був побудований ще в 1960 році, і з того часу на ньому жодного разу не проводився капітальний ремонт. Під час ремонту дороги Н-17 у 2015-2017 роках на ньому лише був знятий верхній шар асфальту і покладено новий.

На цей час, з початком програми «Велике будівництво», в Укравтодорі застосовується комплексний підхід як до ремонту доріг, так і до ремонту мостів. Усі проєкти проходять обов’язкову технічну і наукову експертизи, а всі ремонти, навіть поточні середні, включають посилення основи. При цьому ремонт мостів і шляхопроводів є обов’язковою умовою при ремонті доріг.

У 2020 році Укравтодор провів дослідження мостового господарства, яке показало, що негайного ремонту потребують 895 мостів, з яких 169 перебувають в передаварійному стані.

Зруйнований міст через Західний Буг належав до розряду передаварійних і у 2020 році вже був включений до програми відновлення мостів. Розробка проєктної документації для його реконструкції на завершальній стадії.

У 2020 році, за даними очільника Укравтодору, в рамках «Великого будівництва» вже були відновлені 158 мостів, а на 2021 рік заплановано відновлення принаймні 160 споруд.

Кубраков також нагадує, що торік схожа аварія сталася на мосту на трасі Н-23 через річку Чортомлик на Дніпропетровщині. На відновлення зруйнованої секції мосту знадобилося лише 7 місяців. У найстисліші терміни Укравтодор обіцяє побудувати й новий міст через Західний Буг.

«Успішна історія реконструкції мосту на Н-23 і десятки відновлених за рік довгобудів підтверджують – в Україні є всі необхідні ресурси для забезпечення якісного, а головне – оперативного процесу будівництва», – зазначив Кубраков.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що на будівництві вантового мосту в Запоріжжі вже встановлено ​​першу секцію прогонової конструкції. Про це повідомив заступник керівника Офісу Президента, координатор програми «Велике будівництво» Кирило Тимошенко.

Ще більше новин:

Верховна Рада ухвалила законопроєкт щодо спрощення умов доступу громадян до земельних ресурсів
Блаженнішому Святославу Шевчуку – 51: з уродинами Главу УГКЦ привітав Максим Козицький
За два дні роботи Центру вакцинації щепили понад тисячу осіб
Громади Львівщини отримають понад 16 млн гривень державної субвенції на придбання житла сиротам та д...
Сестри Горлови стали бронзовими призерками Чемпіонату України з веслувального слалому
У селі Тухолька дорожники ремонтують міст через річку Бринівка