k2FtbBdWr1

Опалювальний сезон, відшкодування ПДВ та бронювання працівників – про це напередодні говорили під час зустрічі з представниками компаній, які входять до EBA Lviv-Western Ukrainian Office of The European Business Association

Опалювальний сезон буде найскладнішим за усі роки незалежності України, у тому числі для бізнесу.

Держава має власний ресурс і буде забезпечувати ним насамперед домівки громадян, бюджетні установи, школи, садочки. Але газу українського видобутку не вистачить, щоб закрити усі потреби. Через шантаж росії від 24 лютого є певний дефіцит, це впливає на ціноутворення для українських споживачів. Бізнесу доведеться пристосуватись до ринкових цін.

На Львівщині у порівнянні з минулим роком маємо певний позитивний баланс у видобутку природного газу, але це не вирішує проблему на Всеукраїнському рівні.

Над подоланням проблеми із не зовсім прозорим відшкодуванням ПДВ Львівська ОВА продовжує працювати. Нам важливо, щоб механізм відшкодування був прозорим та зрозумілим для усіх.

Маємо виклики через повномасштабну війну, поступово долаємо усе. Готові допомагати та відкриті до пропозицій. Разом зможемо пройти усе та перемогти.