У суботу, 14 серпня, в селі Добросин, на території молодіжного простору «Don’t Stop» відбудеться інтерактивний освітній захід у межах проєкту «Супергерої для громади». Подія буде цікавою для активних молодих людей, які цікавляться реформою децентралізації, хочуть працювати в органах місцевого самоврядування та прагнуть до розвитку своєї громади. 

Захід організовує Добросинсько-Магерівська молодіжна рада за підтримки Львівського обласного молодіжного центру. Участь може взяти молодь віком 14-25 років, яка проживає у Львівській області.

«Супергерої для громади» – це проєкт, спрямований на обізнаність молоді щодо місцевого самоврядування та органів державної влади, популяризацію громадської активності та процесів, що відбуваються на місцевому рівні.

«За нашою концепцією, супергерой – це активна молода людина, яка долучається до активностей в громаді, пропонує свої ідеї вирішення проблем, не залишається осторонь та стає агентом змін. Наша мета – зробити так, аби молодь зрозуміла, як взаємодіяти з громадою, побачила можливості та спробувала застосувати отримані знання на практиці. У перспективі проєкту –  розробка повноцінного курсу для учнів шкіл та студентів щодо децентралізації, місцевого самоврядування та органів державної влади шляхом партнерства з основними стейкголдерами», – зазначає координатор заходу Орест Борис.

Спікерами події будуть фахівці з питань реформи децентралізації, представники органів місцевого самоврядування, які розкриють особливості впровадження цієї реформи в Україні та познайомлять  з усіма тонкощами своєї професії. Також учасники дійства отримають сертифікати та подарунки від організаторів.

Тренінги є безкоштовними, відбір учасників здійснюватиметься на конкурсній основі. Подати заявку можна за посиланням.

Нагадаємо, захід відбувається в межах проєкту «Молодіжні простори спільними зусиллями», який реалізовує Львівський обласний молодіжний центр. Цьогоріч у проєкті беруть участь три територіальні громади Львівської області: Добросинсько-Магерівська, Старосамбірська та Стрийська.

У межах проєкту молодіжним просторам Львівщини надається ресурсна, інформаційна та консультативна підтримка для проведення локальних заходів, які сприятимуть розвитку молоді в області.