На Львівщині продовжують фінансування з бюджету розвитку обласного бюджету Програми капітального будівництва об’єктів соціально-культурного та житлово-комунального призначення. З початку року на зазначену мету спрямували 94,9 млн грн, з яких цього тижня виділили 7,8 млн гривень.

Кошти спрямували на реконструкцію складу, фасадів адміністративно-лабораторного корпусу, прохідної, теплогенераторної, навісів та благоустрою території державного підприємства “Львівського лісового селекційно-насіннєвого центру” – 5,5 млн грн та на Реконструкцію будівлі КНП ЛОР «Львівський обласний госпіталь ветеранів війн та репресованих ім. Ю. Липи» – 0,4 млн гривень.

Також у межах зазначеної Програми надали інвестиційну субвенцію  місцевим бюджетам області. Кошти виділили, зокрема, на добудову терапевтичного корпусу на 50 ліжок до існуючих корпусів Городоцької ЦРЛ – 0,5 млн грн, капітальний ремонт фасаду будівлі закладу загальної середньої освіти в с.Миклашів – 0,6 млн грн, капітальний ремонт фасаду з використанням енергозберігаючих технологій в Чижиківській ЗОШ І-ІІІ ступенів – 0,6 млн грн та капітальний ремонт покрівлі Стенятинської ЗШ І-ІІІ ступенів – 0,2 млн гривень.

На 2021 рік на фінансування Програми передбачено 238,8 млн грн.

Фото Винники Plus: КНП ЛОР «Львівський обласний госпіталь ветеранів війн та репресованих ім. Ю. Липи