Мурованські ліцеїсти тріумфують на районному етапі спортивних ігор з баскетболу 3х3!

7 березня у Мурованському ліцеї відбулися запеклі баскетбольні баталії – районний етап спортивних ігор Львівщини з баскетболу 3х3 серед юнаків та дівчат.

За звання чемпіонів змагались:

серед юнаків – команди з Городоцької, Пустомитівської, Кам’янка-Бузької та Жовтанецької громад;

серед дівчат – команди з Мурованської, Городоцької та Кам’янка-Бузької громад.

У напруженій боротьбі переможцями стали:

дівчата: команда Мурованського ліцею.

юнаки: команда Пустомитівського ліцею №1.

Переможці отримали нагороди.

Вітаємо юних спортсменів з перемогою!

Команди-переможці представлятимуть Львівський район на обласному етапі змагань, який відбудеться 14 березня у місті Червоноград.

Бажаємо їм успіхів та нових перемог!

Довідково.

Районні спортивні ігри школярів Львівщини проводяться з метою:

– пропаганди фізичної культури серед учнівської молоді як складової частини загальної людської культури, здорового способу життя, проведення фізкультурно-оздоровчого комплексу школярів України «Козацький гарт»;

– виявлення стану фізичного виховання та позакласної роботи в загальноосвітніх навчальних закладах району;

– відбору спортсменів до збірних команд району для участі в обласних змаганнях;

– відбору талановитих дітей на навчання до Львівського училища фізичної культури та Школи вищої спортивної майстерності.

Обов’язкові види програми:

– легка атлетика;

– футбол «Шкіряний м’яч».

Види програми за вибором:

– баскетбол 3*3;

– пляжний волейбол;