Захист від насильства, протидія торгівлі людьми та якісні соціальні послуги: ключові теми наради у Львівській РВА

7 березня у Львівській РВА відбулася робоча нарада, де обговорили актуальні питання з попередження насильства в сім’ї, алгоритму дій при його виявленні, протидії торгівлі людьми та якісного надання соціальних послуг.

У нараді взяли участь: представники управління соціального захисту населення, служби у справах дітей та юридичного відділу Львівської РВА; профільні представники територіальних громад Львівського району; районних управлінь поліції ГУ НП у Львівській області; департаменту соціального захисту населення Львівської ОВА; мобільної бригади соціально-психологічної допомоги.

Під час наради:

Проаналізовано ситуацію з домашнім насильством у громадах.

Обговорено роботу з потерпілими та кривдниками.

Визначено шляхи інформування про ризики нелегальної трудової міграції та торгівлі людьми.

Розглянуто можливості отримання мікрогрантів для започаткування або розвитку власної справи як альтернативу нелегальній трудовій міграції.

Підкреслено важливість легалізації трудової міграції для захисту прав трудових мігрантів.

За підсумками наради:

Наголошено на важливості координації зусиль органів влади, які працюють над вирішенням проблем у сфері підтримки сім’ї, попередження насильства в сім’ї, гендерної рівності та протидії торгівлі людьми.

Визначено конкретні кроки для покращення роботи у цих напрямках.

Завдяки спільним зусиллям ми можемо зробити наше суспільство більш безпечним та справедливим!