Минулого року у Львівському районі відкрили 9 спортивних майданчиків

У 2021 році на території Львівського району було встановлено 9 майданчиків зі штучним покриттям. Ці сучасні спортивні об’єкти споруджено  в рамках реалізації Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту у Львівській області на 2021 рік, конкурсу місцевих ініціатив на 2021 рік та коштів субвенції державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів соціально-культурного розвитку.

Загальна вартість об’єктів 13 млн 230 тис. грн, з яких: 1 млн 600 тис. грн. – кошти державного бюджету, 5 млн 750 тис. грн. – кошти обласного бюджету, 300 тис. грн.кошти районного бюджету, 5 млн 225 тис. грн.кошти місцевих бюджетів, 355тис. грн.залучені кошти.

Майданчики мультифункційні (з наливним покриттям) встановлено в смт Магерів, м. Жовква, м. Кам’янка-Бузька та с. Велике Колодне.

Майданчики зі штучним трав’яним покриттям встановлено в с. Дідилів, с. Сокіл, с. Бучали, с. Завидовичі, с. Мшана.