Координує проведення змагань Львівський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

У суботу, 7 жовтня, у місті Борислав на гірськолижному комплексі Буковиця відбудеться Гірський Кубок Карпат зі скандинавської ходьби. На відкриті змагання вже зареєструвалося понад 60 учасників.

Приєднатись до події запрошують і військових та ветеранів. Для них у межах програми «Ліга Нескорених» проведуть відкритий майстер-клас. Він розпочнеться об 11:00. Ті, кому сподобається цей вид спорту, зможуть приєднатись до змагань та поборотись за нагороди.

Щоб взяти участь у змаганнях, необхідно попередньо зареєструватись за посиланням.

Благодійний внесок для участі в змаганнях становить 300 грн. Всі отримані кошти будуть передані 148 дивізіону Десантно-штурмових військ та підрозділу 1 Танкової роти 3 Танкового батальйону 3 Танкової «Залізної» бригади. Водночас для військових та ветеранів участь у тренуванні та змаганні не передбачає обов’язкового благодійного внеску.

Скандинавська ходьба є унікальним видом оздоровчої практики, який з кожним роком

набирає все більшої популярності, та одним із найлегших способів стати більш активним та здоровим. Для того, аби займатись скандинавською ходьбою, потрібні лише спеціальні палиці.

Також опанувати скандинавську ходьбу львів’яни мають змогу на безкоштовних заняттях просто неба. Тренування відбуваються щовівторка о 16:00 у Стрийському парку.

Нагадаємо, управління молоді та спорту Львівської ОВА започаткувало проєкт спортивних можливостей для ветеранів «Ліга Нескорених». Проєкт передбачає проведення комплексу заходів та ініціатив, спрямованих на психологічну та фізичну реабілітацію військовослужбовців та ветеранів війни, насамперед осіб з інвалідністю з їх числа, засобами фізичної культури та спорту.