На Дорозі Єдності продовжується облаштування водопропускної труби у селі Іванівці

Йдеться про штучну споруду на автомобільній дорозі М-30 Стрий – Ізварине у селі Іванівці, км 19+640, а саме про двохочкову прямокутну трубу через річку Тейсарівка, облаштування якої є передбаченим в межах проєкту.

Як зазначив керівник Служби автомобільних доріг у Львівській області Олег Береза,  мостовий перехід на дорозі М-30 у селі Іванівці був збудований ще у 1961 році. До ремонту це була зруйнована споруда у непрацездатному експлуатаційному стані. Крім цього, в рамках обстеження моста було виявлено відсутність огороджень для безпеки, а ті огородження, що збереглися – не відповідали вимогам діючих нормативних документів. У ході розроблення проєктної документації, було прийнято рішення замінити старий міст на водопропускну трубу, довжиною 22 метри. Зараз мостовики проводять бетонні роботи для подальшого влаштування гідроізоляції та конструкцій дорожнього одягу.

Окрім влаштування збірної залізобетонної водопропускної труби, проєкт передбачає ефективне водовідведення та усі заходи для убезпечення безпеки дорожнього руху на переправі. Тобто, встановлення бар’єрного огородження та нанесення дорожньої розмітки.

Як додав заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко,  в результаті капітального ремонту автомобільної дороги М-30 Стрий – Ізварине буде забезпечено надійне транспортне сполучення населених пунктів регіону і об’єктів виробничої діяльності між собою та із загальною мережею доріг. Окрім цього, відремонтований маршрут дозволить суттєво знизити собівартість перевезення вантажів і час перебування їх у дорозі та підвищити рівень безпеки дорожнього руху.

Нагадаємо, в рамках реалізації Національної програми Велике будівництво створюється найдовший маршрут, загальною довжиною майже 1400 км. В межах Львівської області проводиться ремонт дороги М-30 Стрий – Ізварине на всій протяжності від Стрия до межі Івано-Франківської області.