На Кам’янеччині відбулися урочисті заходи до Дня пам’яті та примирення та до Дня перемоги

7 травня на військовому кладовищі у місті Кам’янка-Бузька відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Участь у них взяли голова Львівської райдержадміністрації Христина Замула, заступник голови Львівської райдержадміністрації Олександр Клименко, міський голова Олег Омелян, представники громадських та ветеранських організацій, Збройних сил України, громадськість.

Присутні вшанували пам’ять полеглих хвилиною мовчання, опісля представники духовенства відслужили поминальну панахиду за тими, хто віддав своє життя в боротьбі з ворогом, та жертвами війни. Від влади та громадськості були покладені квіти до підніжжя пам’ятника-обеліска полеглим воїнам, військовослужбовці поклали гірлянду пам’яті.
З пошаною схиляємо голови перед усіма ,хто захищав світ від нацизму та принесли людству мир і надію. Ми з вдячністю згадуємо тих, хто віддав найцінніше – власне життя – заради України. Пам’ятаємо всіх, чиє життя забрала війна.

Саме тому ці пам’ятні дні, в яких переплелися радість і смуток, мають об’єднати усіх, для кого мир та незалежність Батьківщини – є найвищими цінностями, мають бути нагадуванням про страшну катастрофу та застереженням, щоб подібна трагедія не повторилась знову.