На вістрі уваги – легалізація зайнятості

За ініціативи Львівської райдержадміністрації та Кам’янка-Бузької міської ради, днями відбулось засідання комісії з питань легалізації зайнятості, у якій взяла участь провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями та рекрутингу Кам’янка-Бузької районної філії Львівського обласного центру зайнятості Б. Лісна.

Також проводився моніторинг офіційного оформлення трудових відносин та виплати гарантованого заробітку  на території Кам’янка-Бузької міської ради. Під час відвідування суб’єктів господарювання, їхню увагу акцентували на відповідальності за порушення норм чинного законодавства, у тому числі у разі використання найманої праці без належного оформлення трудових відносин.

Кожний працівник повинен усвідомити, що, вимагаючи від працедавців офіційне працевлаштування, нарахування та гідну виплату заробітної плати сьогодні, він забезпечує собі соціальні гарантії та пенсію завтра.

Окрім того, до питання легалізації зайнятості відповідально повинні підходити й представники як малого, так і великого бізнесу. Якщо кожний із них буде чітко дотримуватися букви закону про працю, дбатиме про належний соціальний захист і конституційні права підлеглих, то проблема зникне сама собою.