k2FtbBdWr1

На Львівщині ліквідовують наслідки негоди: понад 70 населених пунктів залишились без світла

За останню добу несприятливі погодні умови вкотре залишили без світла частину населених пунктів на Львівщині. Як повідомили у Львівобленерго, енергетики продовжують ліквідовувати наслідки потужних гроз та поривів вітру, які пошкодили лінії електромереж.

Відомо, що станом на ранок, 9 серпня, внаслідок стихії повністю знеструмленими залишились 42 населені пункти та ще 30 частково.

Знеструмлення відбулось на таких розподільних електромережах (РЕМ):

  • Східному РЕМ (Буська частина),
  • Західному РЕМ (Жовківська част.),
  • Південному РЕМ (Сколівська част.),
  • Північному РЕМ (Кам’янка-Бузька, Червоноградсько-Сокальська част.),
  • Центральному РЕМ (Перемишлянська част.),
  • Карпатському РЕМ (Самбірська, Старосамбірська, Турківська част.),
  • ЛМЕМ (Пустомитівська, Жовківська част.).

За інформацією «Львівобленерго», на місці працюють 23 аварійні бригади та 34 одиниці спецтехніки. До ліквідації наслідків негоди залучили 75 працівників.

У зв’язку із загрозою пошкодження електромереж через негоду нагадуємо правила безпеки:

  1. Не наближайтесь до місця обриву проводу лінії електропередачі на відстань менш як вісім метрів — це смертельно небезпечно.
  2. Організуйте охорону місця обриву проводу, щоб туди ніхто не потрапив, до приїзду оперативно-виїзної бригади ПрАТ «Львівобленерго».
  3. Важливо: якщо з тих чи інших причин людина опинилась ближче, ніж на 8 метрів до обірваного проводу, необхідно відходити на безпечну відстань «гусячим кроком» — зведіть ступні ніг разом, не відривайте їх одна від одної і від землі та пересувайтеся дрібними ковзними кроками.

Терміново зателефонуйте на номер 0-800-30-15-68 і повідомте про ситуацію. Телефон працює цілодобово, дзвінки безплатні.

Увага! При падінні дерев або гілок, травмуванні людей слід негайно інформувати екстрені служби за телефонами: 101, 112 або 103.