На Львівщині перепоховали останки вояків радянської Червоної армії, що загинули у Другій Світовій війні

_1624367439_612x321_3_0

Сьогодні, 22 червня, до Дня Скорботи і вшанування пам’яті жертв війни відбулось перепоховання 32 останків вояків радянської Червоної армії, що загинули у Другій Світовій війні на Львівщині.

Останки перепоховали на місцевому цвинтарі села Дмитровичі Судовишнянської територіальної громади Львівської області.

Як зазначають у департаменті комунікацій та внутрішньої політики Львівської ОДА, ініціаторами перепоховання є громадська організація «Товариство пошуку жертв війни «Пам’ять» та громада села Дмитровичі.

«Андрей Шептицький завжди залишався мудрим наставником та добрим духовним пастирем для свого народу»...
На Личакові вшанували пам’ять поетки-дисидентки Ірини Калинець
На Львівщині реалізують проєкт з виробництва біогазу на очисних спорудах
Цього тижня відбудеться Форум «Ефективне місцеве самоврядування як запорука правової держави»