Цими вихідними у місті Дрогобич та Миколаїв відбулись перші одноденні навчальні етапи проєкту «Рада твого району», який  реалізовує громадська організація «Львівський Молодіжний Клуб» спільно із випускниками програми особистісного та професійного розвитку «Державотворець». Участь у заході взяли понад 50 учасників.

Серед основних блоків, які розглядались на тренінгу: «Що таке молодіжна рада?», «Драбина участі Харта», «Юридичні аспекти утворення та діяльності молодіжної ради», «SMM ради», «Проектний та організаційний менеджмент рад», «Робота в органах місцевого самоврядування».

«Цей проєкт має актуальну місію, адже спрямований на розв’язання важливої проблеми у молодіжному середовищі, а саме активізації залучення молоді до процесів ухвалення рішень та підвищення рівня їх громадських компетентностей. Він має на меті створення нових та підсилення вже створених молодіжних рад у громадах», – зазначила провідний спеціаліст відділу молодіжної політики Львівської ОДА Ольга Сподарик.

У Дрогобицькій територіальній громаді вже створена молодіжна рада. Виклики і проблеми цієї молодіжної ради також обговорили на зустрічі, окреслили план дій на наступні місяці.

У Миколаївській громаді ще не створена молодіжна рада, зате є молодіжна група, яка ініціюватиме її створення. Молодь вже напрацьовує основний документ, який визначає роботу молодіжної ради  – положення.

«Попереду на нас чекають ще 8 громад: Бродівська, Старосамбірська, Золочівська, Жовківська, Ходорівська, Меденицька, Буська, Добросинсько-Магерівська. Я впевнений, що ми допоможемо запустити ефективну роботу молодіжних рад у територіальних громадах Львівщини, адже в нас є хороша багатостороння співпраця – сильна та вмотивована команда проєкту, активна молодь, яка хоче змін, та сприяння влади на місцях» – зазначив керівник проєку та президент громадської організації «Львівський Молодіжний Клуб» Данило Шевчук.

Нагадаємо, що навчальний проєкт «Рада твого району» реалізовується в межах конкурсу молодіжних проєктів управління молоді та спорту Львівської ОДА.