k2FtbBdWr1

Відбулось перше засідання міжрегіональної робочої групи при Державній регуляторній службі

Сьогодні, 8 липня, перший заступник голови Львівської ОДА Андрій Годик взяв участь у засіданні членів міжрегіональної робочої групи при Державній регуляторній службі з питань здійснення державної регуляторної політики та проведення дерегуляції господарської діяльності на регіональному рівні.

Міжрегіональна робоча група створена на виконання протокольного рішення за результатами селекторної наради в Офісі Президента України, що відбулась 7 червня 2021 року.

Під час засідання обговорили питання необхідності перегляду 100% чинних регуляторних актів з метою дерегуляції господарської діяльності у різних сферах. А також важливості створення  постійних комісій, та структурних підрозділів з питань реалізації державної регуляторної політики, або покладання цих повноважень на одну з існуючих постійних комісій відповідної ради органу місцевого самоврядування з метою реалізації покладених на них Законом повноважень у здійснені регуляторної політики.

В межах заходу голова Державної регуляторної служби України Олексій  Кучер наголосив, що у зв’язку зі змінами територіальних меж районів є необхідність органам місцевого самоврядування привести у відповідність свої регуляторні акти для їх правильного поширення на території громад.