На Львівщині відбудеться Всеукраїнський вишкіл «Джура-Прикордонник»

Цьогоріч Всеукраїнський вишкіл «Джура-Прикордонник» відбудеться у Великих Мостах Червоноградського району на базі Кінологічного навчального центру Державної прикордонної служби України. Проведення вишколу запланували на 12-17 вересня.

Взяти участь у вишколі може молодь від 14 до 17 років. До участі запрошуються по одній команді від прикордонного міста, району чи громади або таких, що знаходяться на лінії розмежування з окупованими і неконтрольованими територіями України. Змаганнями відбуваються між роями – командами, що налічують 8 учнів та 2 вчителів. У складі однієї команди має бути щонайменше троє дівчат.
Сьогодні керівник управління молоді та спорту Львівської ОДА Роман Хім‘як та фахівець відділу молодіжної політики Тарас Назарків провели робочу зустріч з представниками Державної прикордонної служби та навчального центру.
«Львівщина прийматиме Всеукраїнський вишкіл вже вдруге, є досвід, є бажання зробити ці 5 днів для молоді насиченими різноманітними практичними навчаннями, тож переконаний, що команди, які завітають на вишкіл, повернуться додому з найкращими враженнями», – зауважив керівник управління молоді та спорту Роман Хім‘як.
Кінологічний навчальний центр приймав вишкіл у 2018 році. Тоді на Львівщину завітали 460 осіб з прикордонних районів 18 областей. На вишколі навчали стрільби, військового вишколу, спортивного орієнтування, домедичної та медичної допомоги, стройової підготовки, слідознавства, дресування собак, несення служби з охорони кордону, контроль пасажирів при перетині кордону на пропускному пункті, тощо. Над програмою цьогорічного вишколу вже розпочали роботу.