k2FtbBdWr1

Для 8 дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування куплять квартири

Сьогодні, 1 липня, відбулось засідання Комісії з питань забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа у Львівській області під керівництвом заступника голови Львівської ОДА Віталія Загайного.

Під час наради розглянули пропозиції щодо придбання 7 житлових об’єктів для 9 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа на загальну суму понад 1,9 млн грн. Свої пропозиції про потребу надали виконавчі комітети Буської, Дрогобицької, Бориславської та Глинянської міських рад. Члени комісії оглянули визначені приміщення та погодили закупівлю 6 квартир для 8 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа на придбання житла за кошти обласного бюджету у співфінансуванні з місцевими бюджетами.

Зазначимо, що від початку цього року в межах Регіональної Програми забезпечення житлом дітей-сиріт Новороздільська та Турківська міські ради придбали у власність 2 житлові об’єкти для 2 осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Також, відповідно до розпорядження голови Львівської ОДА передбачені кошти для купівлі 2 помешкань для 2 осіб з числа дітей-сиріт, які проживають у Стрийській міській територіальній громаді.