На Львівщині дружин загиблих військових запрошують взяти участь у проєкті «Почни»

Це – унікальна програма духовно-психологічної, юридичної, арттерапевтичної та бізнесово-кар’єрної підтримки. Її реалізують у межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць України Львівської області. Усе – аби дати можливість жінкам, які пережили загибель близької людини, знову знайти мотивацію працювати задля себе та своїх близьких.

Учасниці програми вивчатимуть психологію, займатимуться арттерапією, нейрографікою, музикою тощо. Матимуть карʼєрні консультації та навіть зможуть напрацювати свої проєкти і реалізувати їх.

📌Участь у програмі – безоплатна. Запис завершиться сьогодні, тож встигніть зареєструватися!

Проєкт «Почни!» реалізовує команда Громадської організації «Ярій» у співпраці з представниками МГО «Інститут Суспільних Ініціатив». Цей проєкт отримав підтримку Українського Жіночого Фонду та посольства Уряду Королівства Нідерландів і спрямований на підтримку жінок, чоловіки яких загинули під час російсько-української війни.

👉🏻Детальна програма ініціативи та більше інформації на сайті: https://loda.gov.ua/news/85062