На Львівщині працюють сім соціальних прихистків для жінок, які потерпіли від домашнього насильства

Однак їх досі замало у декількох районах. Також є потреба облаштувати такі центри для чоловіків. Адже, як розповіли у поліції Львівського району, звернення від чоловіків становлять 7-8% від загальної кількості.

Хоч цей показник не означає, що жертви – обов’язково вони, бо чоловіки можуть повідомляти і про насилля щодо когось із родичів, але потреба прихистків для них таки є.

Про це, зокрема, йшлося під час зустрічі із поліцейськими, яка відбулася у межах проєкту «Любов НЕ б‘ється!».

Його реалізують за підтримки CommsHub Ukrainе.

Адже проблема домашнього насилля не зникла: тому мусимо говорити про це, працювати над збільшенням мережі прихистків і позбуватися упереджень та недовіри до психологів і соціальних працівників, а також навчати людей звертатися по допомогу.

Просити порятунок не соромно – це важливо та необхідно!

Нагадую основні контакти, за якими можуть надати консультацію та допомогти:

☎️Національна “гаряча лінія” з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації:

0 800 500 335 або 116 123 (короткий номер з мобільного).