На медичні заклади області у першому півріччі цього року виділили майже 4,7 млрд грн

Протягом першого півріччя цього року на утримання закладів та проведення заходів у галузі охорони здоров’я області скерували 4693 млн грн або 57,7 відсотка до затверджених річних призначень, у тому числі за кошти державного бюджету через Національну службу здоров’я України – 4103 млн грн, субвенції з державного бюджету – 99 млн грн, місцевих бюджетів – 491 млн гривень. Про це інформують у департаменті фінансів Львівської ОДА.

Загалом цього року на оплату медичних послуг заклади охорони здоров’я Львівщини мають отримати понад 8134 млн грн, у тому числі відповідно до укладених договорів з Національною службою здоров’я України – 6815 млн грн, субвенції з державного бюджету – 266 млн грн, коштів місцевих бюджетів – 1053 млн гривень.

Значну частку затверджених видатків – 5468 млн грн або 67,2 відсотка, -становлять кошти на виплату заробітної плати з нарахуваннями. На оплату комунальних послуг та енергоносіїв передбачено 375 млн грн, придбання медикаментів, перев’язувальних матеріалів, продуктів харчування – 933 млн грн. На видатки капітального характеру заплановано 764 млн грн, з яких 664 млн грн – придбання обладнання та предметів довгострокового користування.