У семи районах Львівської області відкриють консультаційно-координаційні центри

Сьогодні у Львівська обласна державна адміністрація вперше засідала робоча група щодо створення таких центрів при районних військових адміністраціях. Дякую за конструктивний діалог.

▪️У консультаційно-координаційних центрах люди, які вимушено стали переселенцями через воєнні дії росії проти України, зможуть отримати юридичний супровід та психологічну підтримку. Також у центрах фахівці із різних сфер безкоштовно надаватимуть консультації.
▪️Створення консультаційно-координаційних центрів у районах Львівщини дозволить налагодити комунікацію між органами та організаціями, які допомагають ВПО, об’єднати послуги від грантових програм та інших проєктів, і вирішувати локальні потреби швидше.
Якщо маєте запитання чи пропозиції, пишіть на цю електронну пошту: medpsysocial.aid@gmail.com