На обласному форумі «Культура як зброя», обговорили із працівниками культури Львівщини важливість пропагування та підтримки української культури в умовах війни

Під час повномасштабного вторгнення в Україну російські окупанти не лише обстрілюють мирні міста – вони воюють проти української ідентичності, намагаються поширювати ворожу пропаганду, знищують історичні та культурні пам’ятки.

Сьогодні на обласному форумі «Культура як зброя», який відбувся на Львівщині, обговорили із працівниками культури Львівщини важливість пропагування та підтримки української культури в умовах війни.

Адже культурний фронт є один із інструментів, завдяки якому ми можемо говорити про події в нашій країні до усього світу.

Чимало українських виконавців, дизайнерів, художників і письменників своєю творчістю збирають кошти на допомогу ЗСУ, підтримують бойовий дух наших захисників.

Тому вкрай необхідно спільно продовжувати підтримку культурної спільноти нашого краю та України, адже вони – теж наша збоя у боротьбі із агресором.

Вдячна організаторам форуму, що наголошують на значенні культури в умовах війни!

Львівська районна державна адміністрація

Департамент з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА