k2FtbBdWr1

На підтримку сільгоспвиробників з обласного бюджету скерували понад 2 млн гривень

В області триває фінансування окремих завдань та заходів Комплексної програми підтримки та розвитку сільського господарства області. З початку року на зазначену Програму, зокрема, на фінансову підтримку сільськогосподарських товаровиробників області, спрямували кошти в сумі 7022,8 тис. грн, з яких цього тижня перераховано з обласного бюджету –  2093,1 тис. гривень.

Сільськогосподарським товаровиробникам надали фінансову підтримку у сфері органічного виробництва (використання ресурсоощадних технологій) в сумі 162,1 тис. грн, що сприяє поліпшенню екологічного стану, родючості ґрунтів та впровадженню виробництва продуктів харчування якісно нового рівня.

З метою поліпшення матеріально-технічної бази та модернізації виробництва надана фінансова підтримка на часткове відшкодування вартості придбаних основних засобів в сумі 216,7 тис. грн.

Фінансова підтримка у вигляді часткового відшкодування вартості придбаного високорепродукційного насіння вітчизняного виробництва 7 сільгосптоваровиробникам склала 114,8 тис. грн, а компенсація відсотків за кредитами за придбану сільськогосподарську техніку та обладнання 18 сільгосптоваровиробниками – 190,7 тис. грн.

Також надано сільгосптоваровиробникам фінансову підтримку у вигляді пільгових кредитів на реалізацію бізнес-планів у сумі 1379 тис. грн та на інші заходи – 29,8 тис. гривень.

Загалом на 2021 рік на фінансування Комплексної програми підтримки та розвитку сільського господарства області в обласному бюджеті передбачено 23 млн грн.

РОЗПОВІСТИ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ