k2FtbBdWr1

Збільшили фінансування Комплексної програми розвитку культури Львівщини на 2021-2025 роки

Вчора рішенням сесії обласної ради внесли зміни до Комплексної програми розвитку культури Львівщини на 2021-2025 роки, збільшивши її загальний обсяг фінансування на 1 млн 675 тис. грн, зокрема. в розрізі 4 напрямів.

До напряму 1.1. «Популяризація української мови і культури, національної свідомості громадян в Україні та за кордоном» додали кошти в сумі 700 тис. грн., з них – 100 тис. грн. на Національний проєкт «Українська пісня/Ukrainian song project»;

До напряму 1.3. «Поповнення бібліотечних фондів та реалізація бібліотечних проектів, підтримка публічних бібліотек Львівської області» додали кошти в сумі 125 тис грн.;

До напряму 1.4. «Підтримка музеїв області» додали кошти в сумі 350 тис. грн.;

До напрямку 1.7 «Відзначення державних свят, ювілеїв, видатних подій загальнодержавного та регіонального рівня та вшанування видатних особистостей» додали кошти в сумі 500 тис. грн.

«Розвиток культури у межах Комплексної програми складається з 10-ти напрямів, на які рішенням сесії обласної ради у лютому затвердили фінансування в сумі 12 мільйонів гривень. Серед напрямів: популяризація української мови і культури в Україні та за кордоном, підтримка Народних домів, бібліотек, мистецьких шкіл та музеїв, підтримка мистецьких ініціатив та видатних творчих особистостей, а також відзначення державних свят, ювілеїв, визначних подій загальнодержавного та регіонального рівня.

Основний акцент програми – це підтримка закладів культури обласного підпорядкування, а також покращення їх матеріальної бази, зважаючи на вимоги сучасності, зокрема, закупівля мельтимедійних засобів, музичних інструментів світлового обладнання, сценічних костюмів тощо», – зазначила заступниця директорки департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації Тетяна Плугатор.

Spread the love