На прикордонних пунктах пропуску у Рава-Руській громаді у 1,5 рази збільшили пропускну швидкість вантажних автомобілів

Відтак, наразі працюють над тим, аби оптимізувати проходження черг на кордоні та поліпшити прикордонну інфраструктуру – відновили активне будівництво пішого переходу на КПП «Рава-Руська».
 На цьому пункті пропуску мають бути пандус, додаткові туалетні кімнати, облаштовані окремо для матерів з дітьми і осіб з інвалідністю.

Проєкт реалізовують за польські кредитні кошти в межах міжурядової угоди між Україною та Польщею.
Його вартість – приблизно 1,5 млн євро.
 Завершити будівництво планують упродовж 7-8 місяців.
 Щодо проблемних питань, то від початку масштабних бойових дій громада втратила понад 12 млн надходжень до бюджету з акцизного податку. Тому зараз спільно будемо напрацьовувати варіанти компенсації цих втрат.
 Також у Рава-Руській ТГ у пріоритеті – відновлення та оптимізація нормального освітнього процесу, забезпечення закладів вторинної медичної допомоги.
 Наразі у громаді у приватному секторі проживають 1615 вимушено переселених людей. 110 осіб поселили у державних і комунальних закладах. Тому є потреба підтримувати ВПО та дбати й про їхній комфорт.
 Основне завдання для Львівської РВА та керівництва громади наразі – забезпечити капітальні витрати та оптимізувати роботу ключових служб і установ для комфорту мешканців!
Працюємо разом!