Одне із нагальних завдань в освітній галузі, згідно із розпорядженнями Міносвіти – підготовка до відновлення очного навчання з 1 вересня

Відтак, у школах громад необхідно облаштувати безпечні укриття, розселити вимушено переселених осіб, які зараз там мешкають, та забезпечити автобусами навчальні заклади.

Така ситуація зараз, зокрема, у Добросинсько-Магерівській громаді. У місцевій школі мешкають 36 ВПО, і є потреба у шкільному транспорті.
Також з керівництвом громади обговорили реконструкцію амбулаторії під навчальний заклад.
Ті ж проблеми є й у Жовківській громаді.
Відтак, там необхідно завершити реконструкцію ДНЗ у с.В’язова, яку будують к межах програми Президента України «Велике будівництво», вкрай потрібною на перспективу є добудова школи №2 та реорганізація медзакладів.
Поза тим, у населених пунктах необхідний ремонт доріг.
Також у комунальних закладах громади проживають 164 вимушено переселені особи, для яких теж напрацьовуємо варіанти підтримки та розселення.
У комунальному секторі проживають 76 ВПО у Куликівській громаді. Щодо освітньої галузі, то є потреба відремонтувати котельню у місцевій школі. Над цим працюватимемо із керівництвом громади.
 Вдячна усім голова територіальних громад за активну роботу!
 Навіть в умовах війни ми усвідомлюємо, що саме нам відбудовувати країну та дбати про громадян!
Тому не зменшуймо темп і не втрачаймо єдності!
Разом до перемоги!