k2FtbBdWr1

На Самбірщині провели командно-штабні навчання з цивільного захисту

20-21 жовтня відбулись командно-штабні навчання з Самбірською районною ланкою територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Львівської області в межах комплексу навчань з органами управління, силами та засобами цивільного захисту визначених районів та міських територіальних громад Львівської області, спланованих на 2021 рік.

До навчань було залучено керівний склад Самбірської райдержадміністрації та усіх 11 територіальних громад Самбірського району.

Основна увага у ході навчань приділялась оцінці тих ризиків, які мають місце на території району та можуть призвести до виникнення надзвичайних ситуацій, перш за все, пов’язаних з повенями та підтопленнями населених пунктів.

Після детальної оцінки наявних ризиків, перевірено готовність сил та засобів району до реагування на прогнозовані надзвичайні ситуації як техногенного, так і природного характеру.

Перед усім, акцентувалась увага на питаннях комунікації та злагодженості органів управління райдержадміністрації та територіальних громад як при загрозі виникнення надзвичайних ситуацій, так і при ліквідації їх наслідків.

“Якісна організація та узгодженість роботи всіх складових органів управління районної ланки є запорукою збереження життя та здоров’я людей у разі виникнення надзвичайної ситуації,” – сказав заступник директора департаменту з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації, керівник навчання Олександр Харчук.

“Керівництвом району, зокрема головою Самбірської райдержадміністрації Іваном Ільчишиним та начальником відділу з питань оборонної роботи та цивільного захисту Андрієм Кузьо приділяється належна увага питанням цивільного захисту у районі”, – зазначив він.

Сили підрозділів районного управління ДСНС, відділу національної поліції, медицини катастроф, комунальні служби Самбірського району показали достатній рівень злагодженості при відпрацюванні ввідних, які надавались штабом керівництва навчанням.

До навчань залучались і пересічні громадяни, які виявили неабиякий інтерес до проведення вказаного заходу і впевнились у тому, що органи влади завжди готові прийти на допомогу, коли виникне така необхідність.