k2FtbBdWr1

В Уряді ухвалили рішення про створення бюджетної установи «Український ветеранський фонд»

Сьогодні, 14 липня, відбулось засідання Уряду, на якому ухвалили рішення про створення Українського ветеранського фонду. Ініціатива належить Міністерству у справах ветеранів України.

Державна бюджетна установа має забезпечити підтримку ветеранів війни, членів їхніх сімей та родин загиблих подальшою реабілітацією та реінтеграцією у мирне життя. Робити це планують через відповідні проєкти.

«Утворення Українського ветеранського фонду свідчитиме  про докорінну зміну ветеранської політики з боку держави. Це – додаткова можливість для залучення додаткових фінансових ресурсів, міжнародної допомоги для реалізації проєктів, ініціатив  спрямованих на повернення ветеранів до активного суспільного життя, поліпшення фізичного і психічного здоров’я, підвищення професійного і освітнього рівня ветеранів. Це ще один крок до підтримки  ветеранського бізнесу», – зазначила Юлія Лапуніна.

Фонд займатиметься розробкою і впровадженням сучасних проєктів, спрямованих на підтримку ветеранів та їх родин. Він стане стартовим майданчиком для підтримки ветеранського бізнесу, у тому числі – внаслідок надання грантів.

Український ветеранський фонд має запрацювати вже з 1 січня 2022 року.

У 2022 році на нього планують спрямувати 3000 тис. гривень коштом бюджетної програми “Фінансова підтримка громадських об’єднань ветеранів» на виконання загальнодержавних програм, заходів з відвідування військових поховань і військових пам’ятників та відзначення святкових, пам’ятних історичних дат.

Spread the love