На Яворівщині частували піцою внутрішньо переміщених осіб в межах спільного з іноземцями проєкту

_1652257960_613x321_3_0_nw

Минулих вихідних, волонтери з Польщі, Шотландії й Англії відвідали пункти тимчасового розміщення переселенців у Яворівській громаді. Вони частували людей, які через війну покинули свої домівки, власноруч приготованою піцою.

«Разом із продуктами, які привезли в Україну, варто взяти з собою трішки усмішки та надії. У такі важкі часи кожна мить відпочинку є на вагу золота», – розповідає волонтерFundacja Folkowisko.

Зазначимо, це не єдиний проєкт, організований Folkowisko Foundation, в підтримку Україні. Завдяки волонтерам в межах іншого проєкту проекту «Сади перемоги», у співпраці з британською організацією «UK to Ukraine», жителі України отримали насіння.

Юні науковці презентуватимуть свої дослідження на Міжнародній науковій конференції
COVID-19: за останню добу по області госпіталізували 12 людей
План обласного бюджету за доходами перевиконали на 1, 5 млн гривень
Отруєння чадним газом призвело до шпиталізації двох неповнолітніх дітей