Над вдосконаленням обласного молодіжного центру працюватимуть у межах проєкту програми ООН

Львівський обласний молодіжний центр став учасником всеукраїнського проєкту «Соціальна згуртованість через участь молоді». Уже 23 квітня до центру завітають фахівці Всеукраїнського молодіжного центру та координатори програм ООН в Україні.

Відтак, упродовж двох днів разом з молодіжними працівниками напрацьовуватимуть нові інструментарії для розвитку центру.

Відбір учасників проєкту відбувався на конкурсній основі. Усього по Україні відібрали 10 найкращих та найперспективніших центрів. Координатори програми ООН в Україні та фахівці всеукраїнського молодіжного центру допоможуть визначати пріоритетні напрямки розвитку молодіжної політики, а також проаналізують ключові сфери, де можливе впровадження програм обмінів.

«Сьогодні дуже важливо у молодіжній політиці напрацьовувати та використовувати на практиці інструменти, які підвищують участь молоді в громаді. Зокрема, такий досвід найкраще впроваджувати через механізми молодіжних обмінів. Саме тому ми розглядаємо таку співпрацю як можливість підвищення мобільності молоді у громадах Львівщини, що сприятиме розвитку молодіжних ініціатив і громад в цілому», – розповів директор Львівського обласного молодіжного центру Василь Шатрук.

Зауважимо, проєкт «Соціальна згуртованість через участь молоді» реалізовується в рамках програми розвитку ООН в Україні спільно з Міністерством молоді та спорту України і Всеукраїнським молодіжним центром.

photo5474522133783753799_1618924251_1173x895_1_0_nw