Стартував прийом заявок на отримання грантів для проведення історичних досліджень

Департамент комунікацій та внутрішньої політики Львівської обласної державної адміністрації оголошує конкурс на отримання грантів для проведення історичних досліджень подій національно-визвольної боротьби українського народу у XX ст. на виконання Програми відновлення, збереження національної пам’яті та протокольних заходів на 2021 рік.

Заявки, що надсилаються на конкурс, повинні спрямовуватися на дослідження таких тем:

1)  Питання української державності на початку XX ст. Україна в роки І світової війни. Українські визвольні змагання 1914-1923 рр.;
2)  Український визвольний рух міжвоєнного періоду;
3)  Український Рух Опору чужинецьким окупаційним режимам в роки II світової війни та після її закінчення.
4)  Український опозиційний рух в 50-60 рр. XX ст. Боротьба за українську державність у 1970-х поч. 1990-х рр. Відновлення державної незалежності України.
5)  Українсько-польські відносини крізь призму подій XX ст.

Результат проєкту (виставка, брошура, книга тощо).

Пакет документів для участі в конкурсі подається до департаменту комунікацій та внутрішньої політики обласної державної адміністрації до 10 грудня 2021 року у друкованій та електронній формі.

Пакет документів на конкурс включає в себе:

1)  реєстраційну картку містить основні відомості про проєкт;
2)  опис проєкту містить інформацію про його актуальність для області, мету, етапи реалізації, необхідні ресурси, виконавців і партнерів, очікувані результати, прогноз щодо подальшої реалізації проєкту та його прикладний характер;
3)  резюме містить біографічні відомості про авторів проєкту, інформацію про їх освіту, трудовий стаж, наукові здобутки;
4)  рекомендаційні листи містять обґрунтування необхідності реалізації проєкту, а також визначення професійного потенціалу його автора тощо.
Рекомендаційні листи надаються фахівцями у відповідній галузі і оформляються в установленому порядку.

Заявки, що не підкріплені повним пакетом документів, не розглядаються.

Кількість переможців конкурс не більше 5-ох та максимальна сума бюджетного фінансування одного проєкту не може перевищувати 20,0 тис. грн.

Заявки на конкурс можуть подавати науковці або групи науковців, наукових і науково-дослідних установ Львівської області, які є громадянами України та мешкають у Львівській області. Вони можуть подавати лише один проєкт.

Проєкти на конкурс приймаються до 10 грудня 2021 року щоденно, крім суботи та неділі, з 09:00 до 18:00 год (пт. з 9:00-17:00) за адресою: м. Львів, вул. Винниченка, 18, к. 403.

Контактна інформація: (032) 2-999-555, zahoduloda@gmail.com.

Результати конкурсу будуть оголошені до 17 грудня  2021 року на офіційному вебсайті облдержадміністрації.

Переможці конкурсу повинні подати до департаменту комунікацій та внутрішньої політики облдержадміністрації звіт про використання виділених коштів до 1 квітня 2022 року.