Надходження до бюджету Львівщини зросли на понад 20%

До загального фонду бюджету Львівщини за 5 місяців цього року надійшло 7,9 млрд грн податків. Такими є оперативні підсумки виконання бюджетів за доходами у січні-травні цього року.

Про це інформують у департаменті фінансів Львівської ОДА.

Планові завдання перевиконали як по бюджету області (на 1,6 %), так і по обласному бюджету (на 4,7 %).

«Виконання річного плану, по бюджету області – 40,7 %, по обласному бюджету – 42,3 %, дозволяє розраховувати, що заплановані обсяги податків за підсумками року надійдуть»,-  зазначають у департаменті.

У порівнянні з січнем-травнем 2020 року надходження до бюджету Львівщини зросли на 20,2 %.

«Таких темпів у нас не було з 2019 року! Зростання досягнуто за всіма основними податками», – наголосили у департаменті фінансів Львівської ОДА.