Сьогодні на нараді з Міністерством охорони здоров’я України представники Львівщини, Київщини та Одещини підбили підсумки перших днів роботи Центрів масової вакцинації населення. Загалом, у всіх трьох областях у центрах провели відпрацьовану та злагоджену роботу по вакцинуванню населення, що доводить зручність та необхідність розширення мережі таких центрів.

Від Львівщини у нараді взяли участь заступник голови Львівської ОДА Іван Собко, заступниця директора департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Наталія Літвінська та перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.

Як доповіла Наталія Літвінська, добре спрацювала логістика, напрацьована львівським ІТ-кластером. У Центрі організували розмежовані потоки відвідувачів. Зокрема, облаштували входи, виходи, зони очікування, вакцинації та, так звану, зону поствакцинації. Під час очікування можна було ознайомитися із брошурами з актуальною інформацією про вакцинування в Україні.

«Нарікань від відвідувачів не було. Єдиний недолік – віддаленість стадіону, але завдяки організованому облдержадміністрацію доїзду безкоштовними автобусами, усі бажаючі мали можливість приїхати до Центру», – зазначила Наталія Літвінська.

«Плануємо розширити Центр вакцинації на Арені «Львів». А саме – облаштувати додатковий майданчик для вакцинування. Цими вихідними до роботи у Центрі залучають ще дві медичні бригади, що дозволить під час однієї зміни роботи Центру вакцинувати більшу кількість людей», – розповів заступник голови Львівської ОДА Іван Собко.

Зазначимо, що зараз в Україні триває третій етап вакцинації, з якого завершують вакцинування представників органів влади. Під час наступного, четвертого, етапу щепитимуть працівників місць обмеження волі, засуджених та взятих під варту,  населення віком 60-64 роки, та осіб від 59 років, що мають супутні захворювання.