Нарада щодо питання передачі реєстраційних справ у сфері державної реєстрації до новостворених райдержадміністрацій

Стан передачі реєстраційних справ у сфері державної реєстрації нерухомого майна та бізнесу до новостворених райдержадміністрацій – ключове питання сьогоднішньої робочої наради під головуванням першого заступника голови Львівської ОДА Андрія Годика з головами райдержадміністрацій.

Задля завершення адміністративно-територіальної реформи районів, з урахуванням особливостей законодавства у сфері державної реєстрації нерухомого майна та бізнесу, обов’язковим є процес передачі реєстраційних справ до новостворених райдержадміністрацій. Неналежне здійснення цього процесу може порушити права фізичних та юридичних осіб щодо державної реєстрації майна та підприємницької діяльності.
Окрім того, під час наради окреслили алгоритм передачі реєстраційних справ та призначення відповідальних осіб за їх зберігання у випадку відсутності державного реєстратора майна та бізнесу.

Також присутні розглянули питання зменшення дефіциту по заробітній платі в бюджетній сфері. Відтак, доручено посилити роботу у напрямку вжиття заходів щодо вищезгаданого питання.