«Наше завдання максимально охопити дітей, які потребують особливої соціальної уваги, області відпочинком», – Віталій Загайний

Сьогодні, 28 жовтня, відбувся Всеукраїнський селектор щодо підсумків оздоровчої кампанії влітку 2021 року. Львівщина долучилась онлайн.

Зокрема розглянули питання кількості дітей, яку вдалось охопити оздоровленням, організації належного харчування в дитячих таборах, безпеки, зокрема пожежної, в закладах оздоровлення.

Проговорили й роботу таборів в час пандемії, організації належних епідемічних заходів.

Зазначимо, що цьогоріч за кошти обласного бюджету 1889 дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, отримали путівки до закладів оздоровлення та відпочинку.

З них: 960 путівок в заклади на території області (оздоровчо-лікувальний комплекс «Ровесник» ДП «Львіввугілля» (с. Комарів, Червоноградський район), оздоровчий табір для дітей та підлітків «Дружба» (с. Свірж, Львівський район), дитячий літньо-оздоровчий табір «Динамо» (смт Славське, Стрийський район), 809 путівок на узбережжі Чорного моря (оздоровчо-спортивний табір «Лісотехнік» (с. Рибаківка Миколаївська область), дитячий оздоровчий табір «АІСТ»  (с. Приморське, Одеська область), дитячий заклад санаторного типу «ТАВРІЯ (м. Скадовсь, Херсонська область).

Також у липні за підтримки Почесного консульства України в Хорватії відбувся виїзд на відпочинок 89 дітей учасників АТО (ООС) до Хорватії.

Загалом же упродовж літньої оздоровчої кампанії за кошти обласного та місцевих бюджетів послугами оздоровлення та відпочинку охопили 5213 дітей на загальну суму 27,6 млн грн.

Окрім того, за кошти держаного бюджету понад 800 дітей оздоровились у дитячих центрах «Артек» та «Молода гвардія».

Віталій Загайний обговорив із представниками профільних департаментів ЛОДА, та дотичних структур хід з цьогорічної кампанії оздоровлення та плани на наступний рік. В тому числі, можливість відновлення у 2022 році роботи літніх пришкільних таборів.

«Нашим першочерговим завданням є охопити оздоровленням максимально можливу кількість дітей, які потребують соціальної підтримки. Йдеться, як про фінансування з обласного та місцевого бюджетів, так і про путівки на відпочинок із державного. У випадку ж коли батьки не можуть покрити різницю вартості, маємо напрацювати механізм, щоб усі діти, які мають право на відпочинок, його отримали. Надзвичайно важливими є й умови в яких діти відпочиватимуть. Всі ці пункти мають бути належно пропрацьовані»,- зазначив він.