Експортерів області запрошують на воркшоп з інструментів державної та регіональної підтримки

27 серпня для експортерів Львівщини проведуть навчання-воркшоп «Інструменти державної та регіональної підтримки експортної діяльності у Львівській області». Його завдання – сприяти розвитку експортноорієнтованих підприємств Львівської області.

В межах заходу учасникам розкажуть про підтримку експорту з боку держави та регіону, нові тенденції та можливості в українському експорті, нові можливі ринки та  підходи для роботи на відомих та маловідомих ринках, практичні кейси та поради від наявних експортерів та підприємств регіону.

Також присутні почують думки та досвід від регіональних експертів та представників державних установ, наявних експортерів Львівщини, членів організацій та асоціацій.

Ключові теми заходу:

– інструменти підтримки експорту як на рівні держави, так і на рівні регіону;

– можливості для експортерів в межах презентації діяльності ПрАТ «Експортно-кредитного агентства»;

– як експортеру запустити ефективний механізм підкорення нового ринку;

– умови сертифікації;

– пошук нових ринків для товарів експортноорієнтованих підприємств.

Під час воркшопу «Інструменти державної та регіональної підтримки експортної діяльності у Львівській області» заплановані: презентації, ділові зустрічі, двосторонні переговори, нетворкінг, кейси та досвід від наявних експортерів Львівщини.

Цільова аудиторія: експортери, підприємці, представники влади.

Зареєструватись для участі можна за посиланням.  Програму воркшопу за посиланням.

Реєстрація учасників: 09:00-09:55 год, початок заходу о 10:00 год.

Місце проведення: м. Львів, вул. Матейка, 6 (Premier Hotel Dnister, зал «Панорама», 9 поверх).

Організатори та партнери заходу: Львівська обласна державна адміністрація, Львівська обласна рада, Львівська Торгово-Промислова Палата, ДУ «Офіс з розвитку підприємництва та експорту», ПрАТ «ЕКА», Львівська митниця, ДП «Укрпромзовнішекспертиза», Асоціація Професійних Митних Посередників, PZU.