Національна туристична організація України оголосила 2022-ий роком оздоровчого та медичного туризму

На засіданні Мережі знань Національної туристичної організації України оголосили 2022-ий роком оздоровлення та медичного туризму. Для управління туризму та курортів ЛОДА оздоровчий та медичний напрямок пріоритетним був і раніше.

Нагадаємо, що 2019 року відбувся перший потужний Форум медичного та оздоровчого туризму Львівського регіону. Другий проходив торік та зацікавив іноземних туроператорів з Саудівської Аравії, Азербайджану, Узбекистану, Туреччини та Німеччини. У межах заходу для іноземців провели промотур, під час якого гості відвідали оздоровчі та медичні центри Львівщини.

Також з ініціативи профільного управління вдалось створити промоційне відео «Дозволь Львівщині подбати про Твоє здоров’я», яке демонструє можливості оздоровлення, реабілітації та медичних послуг нашого регіону. Ролик доступний для перегляду п’ятьма мовами.

«На території області присутній потужний актив, який сприяє розвитку оздоровчого та медичного туризму в Україні. Зокрема Львівський кластер медичного та оздоровчого туризму, молодіжний центр «Європейська інтеграція України». Вони виступають надійними партнерами у проведенні різноманітних заходів медичного спрямування. Торік створили Асоціацію курортів України. Переконані це пришвидшить процес затвердження за Моршином та Трускавцем статусу курортів державного значення», – зазначає заступник начальника управління туризму та курортів ЛОДА Тарас Лозинський.

Зауважимо, що історії оздоровчого туризму на Львівщині понад два століття. Маємо величезний потенціал, з якого варто користати. За даними Кластеру медичного туризму Львівська область має найкращі показники у напрямках санаторно-курортної галузі, реабілітації, стоматології, офтальмології, пластичної хірургії, косметології та репродуктивної медицини.

Довідково:

За традицією з 2017 року Національна туристична організація України ставить туристичну тему для кожного наступного року. Отже, 2017 рік був роком сталого туризму, 2018 –  гастрономічного туризму, 2019 –  якості в туризмі, 2020 –  сільського туризму, 2021 –  міського туризму.