«Національно-патріотичне виховання – це основа сильної і незалежної України!», – Іван Собко привітав курсантів військового ліцею із завершенням навчання

Сьогодні у Львівському військовому ліцеї ім. Героїв Крут відзначили випуск курсантів 2021 року. Святкування включало в себе традиційні військові урочистості – винесення прапора ліцею, підняття Державного прапора, супровід військового оркестру та вальс у виконанні ліцеїстів.

З такої нагоди курсантів від імені голови Львівської ОДА привітав заступник Іван Собко.

«Національно-патріотичне виховання – це основа мужньої, сильної, незалежної, суверенної, демократичної держави Україна! Сьогодні, коли ми вручали хлопцям нагрудні знаки, гордість переповнювала душу і серце. За те, що ми виховуємо справжніх захисників України. З року в рік ми бачимо ті кардинальні позитивні зміни в розбудові Ліцею. Ми спільно з міністерством, обласним та місцевим бюджетами будемо далі продовжувати підтримувати ваш заклад. Тому що наша сильна армія – це запорука того, що наші матері, наші діти, і ми всі будемо у безпеці. Вітаю вас сьогодні від імені обласної державної адміністрації з завершенням одного з етапів у вашому житті! Бажаю, щоб ви досягли офіцерських звань і гідно захищали честь українського народу! Слава Україні!», – сказав у своєму вітальному слові Іван Собко.

В урочистому святкуванні також взяли участь представники Львівської облради, Офісу Президента, народні депутати України, міський голова Львова Андрій Садовий, заступниця міністра освіти і науки України Любомира Мандзій, представники духовенства та Львівської військової академії сухопутних військ ім. П. Сагайдачного.

Привітати ліцеїстів приїхав і представник збройних сил Литовської Республіки підполковник Річардас Жилайтіс, який пообіцяв надалі забезпечувати дружбу і підтримку не тільки між військовими України і Литви, а й між самими державами, та побажав випускникам був гідними синами своєї Батьківщини.

Випускників відзначили почесними нагрудними знаками, а самі ліцеїсти виступили з авторською піснею та продемонстрували традиційне військове марширування.

Зазначимо, що цього року випускниками Львівського державного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою ім. Героїв Крут став 151 курсант. Ліцей – первинна ланка в загальній системі військової освіти ІІ – ІІІ ступенів військового профілю для дітей з 13 років. Загалом в ліцеї щорічно навчається 400 ліцеїстів з усіх областей України. Начальник ліцею – полковник Юрій Гусар.