Сьогодні заступник голови Львівської облдержадміністрації Юрій Бучко привітав науковців Львівського торговельно-економічного  університету з нагоди 205 – ї річниці з дня заснування закладу.

“Львівський торговельно-економічний університет – провідний економічний виш країни, в якому навчаються близько 6 тисяч студентів.  Саме невтомна повсякденна праця педагогів сприяє формуванню високого рейтингу та лідерських позицій  університету. Дякую за ваш професіоналізм,  зичу міцного здоров’я, енергії та не зупинятися на досягнутому”,  – зазначив Юрій Бучко.

За багаторічну плідну працю, вагомий особистий внесок у розвиток освіти і науки та з нагоди річниці від дня заснування Львівського торговельно-економічного університету грамоти та подяки вручили:

ПОПОВИЧ Наталії Ігорівні –  кандидатові технічних наук, доценту кафедри товарознавства та експертизи в митній справі,

ВАГУЛІ Ірині Романівні – -інспекторові з охорони праціі,

КАРПІ Андрію Григоровичу – керівникові центру дистанційних технологій навчання Навчально-наукового інформаційного інституту Львівського торговельно-економічного університету,

ОЛАШИН Марині Миколаївні – кандидату юридичних наук, доценту, завідувачу кафедри теорії держави і права,

СЕМІВУ Сергію Романовичу – кандидату економічних наук, доценту кафедри міжнародних економічних відносин,

ТРУТ Ольгу Олексіївну- доктору економічних наук, доценту, завідувачу кафедри менеджменту,

ОЩИПКУ Ігорю Миколайовичу – доктору економічних наук, професору, завідувачу кафедри харчових технологій,

КОПИЛЮК Оксану Іванівну -доктору економічних наук, професору, завідувачу кафедри фінансово-економічної безпеки та банківського бізнесу.