k2FtbBdWr1

Боксерки Львівщини вибороли 5 медалей на чемпіонаті України

Сьогодні, 2 червня, до управління молоді та спорту Львівської ОДА завітали спортсменки збірної області з боксу, що представляла Львівщину на чемпіонаті України з боксу серед жінок у вікових категоріях молоді та юніорів.

З успішним виступом на чемпіонаті спортсменок привітав керівник управлінні молоді та спорту Львівської ОДА Роман Хім‘як разом з президентом обласної федерації боксу Богданом Бурдою, віцепрезидентом Віталієм Доманицьким та головою опікунської ради федерації Євгеном Міллером.

«Щоразу більшої популярності серед дівчат набирають види спорту, які ще вчора були виключно чоловічими. А те, що вихованки львівської школи боксу не тільки наполегливо тренуються, а й показують високі результати на національних змаганнях, особливо приємно», – зауважив Роман Хім‘як.

Чемпіонкою України серед молоді у вазі 54 кг стала вихованка Львівського коледжу спорту Анна Добровольська. Її тренують Романа Джуман та Зорян Шевадзуцький. Бронзу серед молоді у вазі 64 кг виборола представниця Академії боксу імені Андрія Котельника Тетяна Дачишин. Спорстменка тренується під наставництвом Романа Джусана.

Серед юніорок бронзу виборола учениця Львівського фахового коледжу спорту Яна Зензелюк, яка виступала у вазі 63 кг. Тренують Яну Роман Джуман та Зорян Шевадзуцький.

Вихованка Львівської обласної дитячо-юнацької спортивної школи Діана Дудин виборола бронзу у вазі 40 кг. Її тренер – Іван Новакшонов. У вазі 42 кг також третє місце здобула спортсменка Спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи №2 Вікторія Рой. Тренують спортсменку Богдан Бурда та Валерія Шпота.