Нетворкінг та ефективна комунікація: для органів виконавчої влади провели тематичне навчання

Напередодні, 17 листопада, для представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та громадськості провели навчання з комунікації

Тема навчання – «Нетворкінг», розвиток критичного мислення та інформаційної культури. Учасниками стали представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та громадськості Львівщини.

«Ефективна комунікація – це щось більше, ніж просто обмін інформацією. Йдеться про розуміння, якість та кількість поданої інформації для навколишніх. Якщо дотримуватися певних правил, застосовувати техніки і прийоми, можна розширити свої вміння знаходити підхід до людей і доносити свої думки ясно і швидко». – зазначив Дмитро Посипанко, директор департаменту комунікацій та внутрішньої політики ЛОДА.

Спікерами навчання стала Оля Меренюк – тренерка з комунікації і публічних виступів, засновниця Школи ораторської майстерності «Logos». Вона розповіла учасникам про особливості нетворкінгу та способи, за допомогою яких можна завести нові зв’язки.

У другій частині інтенсиву Наталія Шегинська – доцент, завідувач кафедри менеджменту та соціального забезпечення Університету банківської справи, сертифікована бізнес-тренерка, експертка з комунікацій поділилась з учасниками знаннями про розвиток критичного мислення та інформаційної культури. Також, спікерка ознайомила присутніх із видами пропаганди, термінами «дезінформації», «меми», «мізінформації» та сферами їх застосування.

Як зазначають у департаменті комунікацій та внутрішньої політики Львівської облдержадміністрації, навчання відбулось в межах Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області на 2021-2025 роки.